kantoorboek
0

AALBERTS, CHRIS

PALERMO AAN HET MARSDIEP

18,75incl BTW

Dit boek wordt geprint en duurt gemiddeld 5 werkdagen

  • Vertrouwd sinds 1927

  • Persoonlijke aandacht en advies

  • Vanaf 17,50 gratis verzenden NL & BE

  • Meer dan 150.000 artikelen online

Omschrijving PALERMO AAN HET MARSDIEP

Den Helder kreeg de afgelopen jaren de reputatie van probleem-gemeente waar alles mis lijkt te gaan. Bestuur en gemeenteraad vallen hier meer op door onderling gekrakeel dan door daadkrachtig optreden. Met als resultaat: mislukte projecten, hoogoplopende ruzies, afsplitsingen, afgezette bestuurders en ontevreden burgers.

Chris Aalberts dook diep in de krochten van de Helderse politiek, sprak met bestuurders, bezocht raadsvergaderingen, ontleedde partijprogramma''s en woonde verkiezingsdebatten bij. In dit boek geeft hij een scherpe analyse van de pijnpunten en inventariseert hij de structurele oorzaken van de problemen. Veel ontwikkelingen in Den Helder zijn representatief voor hoe het ook elders misgaat.

Dit boek is een must read voor iedereen die zich interesseert voor het democratisch proces op lokaal niveau. Wat gebeurt er als gemeenten steeds meer verantwoordelijkheden en taken krijgen? Aalberts laat onder andere zien waarom de politiek versplintert, wat de gevolgen zijn wanneer de lokale journalistiek verdwijnt en hoe populistische politici in dit klimaat goed gedijen.

Leesfragment

Reviews

0.0/5.0

Gemiddelde uit  0 reviews

Nog geen reviews geschreven