kantoorboek
0

HUIBERS, MARJON

ZWEMMEN IN DE NATUUR

22,99incl BTW
  • Vertrouwd sinds 1927

  • Persoonlijke aandacht en advies

  • Vanaf 17,50 gratis verzenden NL & BE

  • Meer dan 150.000 artikelen online

Omschrijving ZWEMMEN IN DE NATUUR

Er wordt in Nederland steeds meer en vaker in open water gezwommen. Het hele jaar door. Het water wordt een ontmoetingsplek van zwemmers en natuurliefhebbers.

Elke plek heeft zijn unieke uitzicht, condities en genietmomentjes. In deze gids laat Marjon Huibers je 52 van de mooiste Nederlandse zwemplekjes ontdekken. Elke week een keer ergens in Nederland het water in, 52 keer genieten van weer een te gekke zwemplek. Ontdek ze allemaal. Je kunt er dippen, tot 1 km zwemmen of trainen, een lange afstand zwemmen of op expeditie.


. Een heel jaar zwemmen: elke week een andere mooie plek in Nederland
. Praktische informatie over alle 52 zwemlocaties
. Leuke weetjes over de omgeving
. Tips voor zogevorderden
. Een fijn boek voor elke zwemmer: of je nu liever dipt of een flinke tocht zwemt


Over de auteur
Marjon Huibers is openwaterzwemmer in hart en nieren. Marjon Huibers is Total Immersion Master Coach en oprichter egenaar van Swimfantastic. Zwemschool Swimfantastic traint volwassenen die voor het eerst naar de overkant van het zwembad willen of zwemmers die de Straat van Gibraltar willen overzwemmen, Marjon helpt ze op weg. Daarnaast werkt ze als freelance trainer en examinator voor Reddingsbrigade Nederland. Zij is mede-organisator van het Rondje Pampus en de Amsterdam Zwemloop. In 2021 schreef ze het boek Zwem je mentaal sterk over mentale flexibiliteit en zwemmen.

Leesfragment

Reviews

0.0/5.0

Gemiddelde uit  0 reviews

Nog geen reviews geschreven